Головна > Новини Києва > Корисна інформація > Заява про екологічні наслідки діяльності

Заява про екологічні наслідки діяльності

Передбачається «Реконструкція складу під адміністративно-побутові будівлі за адресою: вул. Лінійна, 17 (літ. В, літ Д) у Солом’янському районі м. Києва».

Мета проектованої діяльності: забезпечення юридичних і фізичних осіб офісними приміщеннями та необхідною інфраструктурою (місця для зберігання); створення додаткових робочих місць; надходження додаткових коштів в бюджет та більш раціональне використання земельної ділянки.

Засоби здійснення проектованої діяльності

Ділянка проектування знаходиться в оренді ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР-3», розташовується в Солом’янському районі, у Центральній планувальній зоні м. Києва (у межах  Східноєвропейської рівнини) і обмежена вулицями Лінійною, Нововокзальною. Вулиця Лінійна прокладена вздовж залізничного полотна «Укрзалізниці», яке  проходить в 50 м від ділянки досліджень.

В 450-500 м  на захід від досліджуваної ділянки, за залізничними коліями, у бетонному лотці протікає р. Либідь.

На момент проектування ділянка вільна від будь-якої забудови та зелених насаджень. Територія огороджена, із асфальтобетонним покриттям (використовується як відкрита автостоянка), на ній існують зелені насадження у вигляді кущів та газонів. На даний час на ділянці розташовані тимчасові металеві навіси, підпірні стінки, які під час будівництва будуть демонтовані.        

До розробки  проекту отримані містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, відповідно до яких наміри забудови здійснити будівництво нежилих  будівель  під адміністративно-побутові приміщення відповідають цільовому призначенню земельної ділянки.

Будівництво передбачається в одну чергу та 3 пускові комплекси.

Площа відведеного майданчику під будівництво складає 0,6471 га в межах відводу (відповідно з витягом з державного земельного кадастру – ділянка № 8000000000:72:221:0007).

 Забудова ділянки складається з 3х окремо розташованих блоків нежитлових приміщень (які, в свою чергу, об’єднують у собі від 3х до 6ти планувальних модулів).

  Однією з основних задач архітектурно-планувальних рішень проекту була організація великого, відкритого простору для підприємницької діяльності. Планувальне рішення всіх приміщень зроблено таким чином, щоб вони мали правильну геометричну форму, що сприяє багатофункціональному використанню будівель.

Об’єкт буде підключений до міських мереж електропостачання, водопостачання, газопостачання, господарсько-побутової та дощової каналізації.

Джерелом теплопостачання  комплексу є 13 дахові газові теплогенераторні, розташовані на даху блоків. У кожній теплогенераторній передбачено встановлення екологічно безпечних газових конденсаційних котлів типу “Clas X System 32 FF” марки ARISTON.

Передбачається проведення благоустрою та озеленення прилеглої території.

 Оцінка екологічного ризику проектованої діяльності.

– клімат і мікроклімат – не впливає;

– геологічне середовище – виникнення або активізація небезпечних геодинамічних процесів не передбачається;

– повітряне середовище – відбувається забруднення атмосферного повітря викидами з димовими газами котлоагрегатів, а також  з відпрацьованими газами автомобілів, що зберігаються на відкритій автостоянці. Концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі незначні і не перевищують допустимих рівнів. Для зменшення негативного впливу на атмосферне повітря проектом передбачається: застосування екологічно безпечного технологічного обладнання, яке працює на електроенергії; виведення димових труб теплогенераторних на висоту, яка забезпечує ефективне розсіювання забруднюючих речовин; впровадження комплексу заходів з енергозбереження і забезпечення пожежної безпеки об’єкта тощо;

– водне середовище та грунти – можливе забруднення стічних вод хлоридами від регенерації фільтрів хімводопідготовки теплогенераторних, забруднення ґрунту та підземних вод нафтопродуктами та завислими речовинами при пересуванні автомобілів по території проїздів та відкритій автостоянці. Вплив очікується  незначний, в межах нормативів, завдяки тому, що  буде передбачене тверде покриття території, ефективна система зливозбору дощових вод, роздільний збір відходів та інше;

– рослинний світ – не впливає, тому що на даний час на земельній ділянці відсутні зелені насадження. Проектом передбачено озеленення земельної ділянки;

– тваринний світ, заповідні об’єкти – не впливає;

– соціальне – не впливає;

– техногенне середовище – вплив в межах нормативів.

Планована діяльність не відноситься до переліків, зазначених у статті 3 закону України “Про оцінку впливу на довкілля” і не підлягає оцінці впливу на довкілля.

На всіх етапах проектованої діяльності проектні рішення будуть здійснюватись в відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки.

Замовник                   ТОВ «Будівельна компанія «СТРОЙКОМ»
              

Генпроектувальник      ТОВ “АРС ЛОНГА ВІТА УРБІС”

Відгуки та побажання надсилати в місячний термін з дня виходу публікації за адресою:

03150, м. Київ, вул. Ділова, буд. 4, оф. 1

Новости Краматорска