Вівторок, 30 Травня, 2023
Головна > Новини Києва > Гаряча тема > “Зняти з усіх посад” – військові вимагають відставки Шуляк через скандал с її візитом до важкопораненого бійця

“Зняти з усіх посад” – військові вимагають відставки Шуляк через скандал с її візитом до важкопораненого бійця

Військові вимагають зняти Олену Шуляк з посади голови парламентського комітету містобудування та інших державних посад після скандалу з її візитом у госпіталь до важкопораненого бійця, який критикував законопроєкт №5655.

Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Мирон Дмитрик.

“Вже тиждень мене мучить те скотство, яке вчинила Олена Шуляк. Чекаю від президента єдино правильних кроків у цій ситуації: зняти Шуляк з посади голови партії та всіх посад у нашій державі, зокрема – з керівництва парламентського комітету з містобудування та місцевого самоврядування. Бо вона не має морального права з таким відношенням до Героїв представляти владу України!”, – заявив Мирон Дмитрик.

Військовий звертає увагу, що вже тиждень немає реакції президента на цей скандал. За його словами, якби такий вчинок зробив звичайний партієць, на нього навіть не звернули б уваги. Але йдеться про лідерку “Слуги народу” – “голову партії, яка володіє, по суті, монопольною владою в нашій країні”.

“Я навіть боюсь уявити, який треба мати рівень, щоб прийти в шпиталь до важкопораненого Олега Симороза і принижувати бійця через його критику протягнутого “слугами” спільно з недобитками-опзжопами абсолютно лобістського і корупційного закону про містобудування. Принижувати і погрожувати в той час, коли він навіть не може встати і викинути її з палати, бо втратив ноги на війні”, – наголосив офіцер.

Раніше голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк прийшла у військовий госпіталь до важкопораненого бійця Олега Симороза, який заявив у Facebook, що законопроєкт №5655 ухвалено в інтересах будівельної мафії. За словами бійця, Шуляк навіть не запитала пораненого про самопочуття, а намагалася “з’ясувати стосунки” щодо скандального законопроєкту.

Новости Краматорска